איך מוצאים קייטרינג מומלץ במרכז

הצלחתו של אירוע מכל סוג תלויה בקשת רחבה של גורמים, החל בסדר וארגון במשלוח ההזמנות ועד לעיצוב המקום ויצירת האווירה הרצויה. מבין אלו, טיב המנות שיוגשו באירוע ואופן הגשתן משחקים ללא ספק תפקיד מרכזי, ואחריות זו מוטלת על כתפיה של חברת הקייטרינג. יחד עם זאת, באזור המרכז פועלות לא מעט חברות העוסקות בתחום והן נבדלות זו מזו בסוגי המנות, במחירים, בסיווג הכשרות, באופן השירות, בחבילות המוצעות וכן הלאה. מכאן עולה השאלה כיצד מוצאים קייטרינג מומלץ במרכז, ואת התשובות תוכלו לקרוא במאמר הבא.

 

אז מה לבדוק לגבי הקייטרינג

מן האמור לעיל ניתן להבין כי בחירה נכונה של קייטרינג מומלץ במרכז עשויה להיות משמעותית מאוד להצלחתו של האירוע. אמנם, המוזמנים מגיעים על מנת להשתתף בשמחתכם, אולם הם גם מצפים לחוויה נעימה וטובה וכאן למזון יש כאמור תפקיד משמעותי. אם כן, כדאי להקדיש את הזמן והמחשבה הראויים לבחירת הקייטרינג.

התחילו בהמלצות שאותן ניתן להשיג מבני משפחה, חברים או קולגות לעבודה, כלומר כאלו שאתם סומכים על חוות דעתם ואשר נעזרו לאחרונה בשירותי חברת קייטרינג, או לכל הפחות השתתפו לאחרונה באירוע שבו המנות וההגשה היו מושלמים לדעתם. יחד עם זאת, כמובן שעדיף לקבלת המלצות ממי שבאמת עבד מול חברת הקייטרינג ולשאול על שביעות הרצון מהתהליך כולו, לדוגמא מהיחס שנתנה ההנהלה, מהמבצעים והמחירים, מהגמישות והעמידה בבקשות מיוחדות ובלוחות הזמנים, מהתפריט המגוון והמנות המשובחות, מהמקצועיות של צוות המלצרים וכיוצא בזאת. בין אם יש לכם המלצה מאדם אמין וקרוב ובין אם לא, תמיד כדאי להיכנס לאתר האינטרנט של החברה שבו ניתן להתרשם בקלות מהתפריט ומאפשרויות הבחירה, מהחבילות השונות, מהגישה והאווירה.

לגבי התפריט, בדקו שהוא יכול לענות על טעמים המתאימים למוזמנים שלכם. לדוגמא, אם יש אנשים המגיעים מעדות המזרח או אשכנז, אם יש בקרב המוזמנים גם ילדים ונוער, ואם ניתן לבנות ארוחה מלאה מאלף ועד תו שתתאים לקונספט המבוקש. אצל חלק מהחברות, כמו קייטרינג מרקש, תוכלו לראות כבר באתר האינטרנט את המחירים והמבצעים. זכרו כי קייטרינג מומלץ במרכז הוא כזה המציע מחירים גמישים הניתנים להתאמה לכל מסגרת תקציב, וזאת מבלי להתפשר על איכות המנות ועל תפריט עשיר ומכובד.

מעבר לכך, תמיד כדאי לבדוק את הוותק של החברה, שכמובן מתבטא בניסיונה. וותק רב בתחום מעיד בראש ובראשונה על  חברה ששורדת ואף מצליחה ומשגשגת בענף תחרותי מאוד, וכמובן שלא ניתן להצליח בלי היכולת לשמור על שביעות רצון גבוהה של הלקוחות. כמו כן, חברה וותיקה ומנוסה תדע בסבירות גבוהה לתת פתרונות מיוחדים ויצירתיים לכל בקשה, באופן יעיל וחסכוני, לעומת חברות הנתקלות במצבים כאלו ואחרים בפעם הראשונה.

לפרטים נוספים בנושא ולקבלת הכוונה מקצועית, הנכם מוזמנים לפנות אל נציגי קייטרינג מרקש בטלפון 050-4440827.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

להזמנות צרו קשר

דילוג לתוכן