קייטרינג כשר למהדרין

גם לחילונים חשוב לדעת: למה דווקא קייטרינג כשר למהדרין?

חלק גדול מהאוכלוסייה בישראל אינו נמנה על המגזר החרדי, הדתי או שומר המסורת, ובמילים אחרות – חילוני. אם גם אתם נמנים על המגזר החילוני ייתכן שמונחים כמו קייטרינג כשר למהדרין אינם ברורים ולא אומרים לכם הרבה. לכן, אתם עלולים לעשות את הטעות ולהזמין קייטרינג בעל כשרות רגילה, או חלילה ללא כשרות בכלל. מדוע קייטרינג מהדרין עשוי להתגלות כחשוב ביותר עבורכם ועבור האורחים? בשורות הבאות נסביר זאת.

מי האורחים שלכם?

יכול להיות שאתם מתכננים חתונה, שבת חתן, בר או בת מצווה, חינה או כל אירוע אחר. מדובר באירועים שבהם במרבית המקרים אינכם מכירים את כל המוזמנים, בוודאי לא את אלו של "הצד השני", ואינכם יודעים מספיק על רמת הכשרות שהם מקפידים בה. חשוב שתבינו שלא כל האנשים מקפידים על אותה הרמה, וכך ייצא שיש מי שיסתפק בכשרות הבסיסית אבל עבור חלק מהאנשים היא עלולה שלא להספיק. התוצאה פשוטה: אנשים אלו פשוט לא יוכלו ליהנות ממנות הקייטרינג המוגשות באירוע, על כל המשתמע מכך מבחינת עוגמת הנפש ואף העלבון על כך שלא התחשבו בהם. מכיוון שיש היום לא מעט חברות המציעות קייטרינג למהדרין, הציפייה של האורח היא בהחלט במקום. איננו אומרים כמובן שחברות קייטרינג בעלות כשרות בסיסית אינן טובות או מציעות שירותים מצוינים, אבל מהמנות שלהן לא יוכלו ליהנות חלק מהמוזמנים – גם אם קטן.

 

קייטרינג כשר למהדרין

 

קייטרינג כשר למהדרין- ישנם סוגים שונים של כשרויות

כשרויות המזון מהוות עולם ומלואו של כללים והלכות. על מנת לפשט את העניינים נסביר שניתן לחלק את הכשרויות בארץ לשני סוגים מרכזיים. הסוג הראשון הוא הכשרות הבסיסית שניתנת על ידי הרבנות הראשית ורבנויות מקומיות, והמשמעות היא שישנו פיקוח כללי שגם יכול להשתנות במרכיביו וכלליו ממקום למקום. הבעיה היא שחלק מהציבור אינו מסתפק בכשרות זו, בין אם כי אינה מספיק מחמירה או שלא ניתן לסמוך על אחידות הכללים והפיקוח. הסוג השני של הכשרויות, שלמעשה בא לפתור בעיה זו, היא הכשרות למהדרין. כאן מדובר בכשרות שאינה ניתנת על ידי גופים ציבוריים אלא פרטיים, אשר הגדול והמוביל בהם הוא בד"ץ העדה החרדית. אל הגוף הזה משתייכים מספר מוסדות ובהם גם בד"ץ בית יוסף, אותו הקים הרב עובדיה יוסף ז"ל, וזוהי הכשרות שלנו בקייטרינג מרקש. על כן, כאשר אתם מזמינים מאיתנו שירותי קייטרינג כשר למהדרין אתם יכולים להיות בטוחים שכל האורחים – חילונים, חרדים, דתיים ושומרי מסורת כאחד יוכלו ליהנות מהמנות המוגשות באירוע.

לפרטים נוספים בנושא ולהזמנת קייטרינג למהדרין הנכם מוזמנים לפנות אל נציגי קייטרינג מרקש בטלפון 050-4440827.

דילוג לתוכן